szampan

 

VEUVE CLICQUOT BRUT to wytrawna kompozycja składająca się z 3 gatunków winogron takich jak: Pinot Noir, Chardonnay i Pinot Meniuer. Szampan ten posiada piękny złoto żółty kolor. W smaku wyczujemy aromat białych owoców, cytrusów oraz rodzynek. Został zamknięty w ciekawym opakowaniu w kształcie walizki.

 

Szampan

 

Szczególny rodzaj wina musującego powszechnie kojarzony ze świętowaniem i luksusem. Nazwę swą zawdzięcza Szampanii, regionowi w północno-wschodniej Francji, głównemu miejscu jego produkcji. Szampan jest produkowany bez sztucznego nasycania napoju dwutlenkiem węgla. Dwutlenek węgla tworzy się w nim na skutek naturalnego procesu dojrzewania wina w butelkach. Do butelek nalewa się młode, nie do końca przefermentowane wino, a następnie przechowuje się lekko pochylone w stronę korka butelki w piwnicach, w stałej temperaturze 3-5 °C.

 

Nasza bogata i różnorodna oferta to dobre szampany z najwyższej półki

 

Jeśli zechcesz przejrzeć nasz cennik, z pewnością dostrzeżesz jak bogatym i urozmaiconym asortymentem może dzielić się z klientami sklep internetowy. Fenomen skutecznej oferty to rezultat wielu prób i błędów oraz starań, by jak najlepiej trafić w potrzeby potencjalnego smakosza alkoholi. Szampany to priorytet wśród naszych propozycji, te tradycyjne napitki pochodzące z francuskiej Szampanii, których pierwotnym autorem miał być słynny mnich Dom Perignon pozostają dziś synonimem ekstrawagancji i wyrafinowania. Cennik FORFITER exclusive został skomponowany tak, aby uwzględniać potrzeby odbiorców każdego typu. Niezależnie od tego czy dysponujesz pięcioma tysiącami złotych czy też banknotem dwustuzłotowym, możesz zapoznać się z naszą ofertą i zróbić u nas zakupy!