Kupno nowego mieszkania, to bardzo poważna decyzja i inwestycja w przyszłość. Jeśli zostaliśmy zaproszeni na przyjęcie organizowane z takiej okazji, to warto zastanowić się nad kupnem odpowiedniego upominku, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Mamy dużo możliwości w wyborze odpowiedniego prezentu, który doskonale będzie pasował na tego typu okazję. Warto postawić na kupno wyjątkowego alkoholu, który jest jednym z najlepszych rozwiązań. Podpowiadamy, nad jakimi trunkami warto się zastanowić.

 

Kup trunki wyróżniające się doskonałym smakiem i aromatem

 

Alkoholem, który podbił serca, a przede wszystkim podniebienia miłośników napoi wysokoprocentowych, jest zdecydowanie koniak. Trunek ten charakteryzuje się głębokim aromatem, a także szlachetnym i intensywnym zapachem. Warto zaznaczyć, że produkcja tego wyjątkowego alkoholu podzielona jest na cztery etapy: zbiór winogron i fermentacja moszczu, destylacja, dojrzewanie oraz kupażowanie, czyli mieszanie różnych gatunków trunków w celu uzyskania odpowiednich parametrów, między innymi zawartości alkoholu, poziomu słodyczy czy odpowiedniej kwasowości. Doskonale na prezent z okazji kupna mieszkania sprawdzi się bardzo dobrej jakości gin, który pochodzi od najlepszych producentów. Trunek ten jest wykorzystywany przede wszystkim do robienia doskonałych w smaku drinków, które świetnie sprawdzą się na każdej imprezie. Dobry gin powinien wyróżniać się cierpkim i oryginalnym smakiem oraz roślinnym zapachem. Swoje walory zawdzięcza faktowi, że do jego produkcji wykorzystuje się zacier z jagód jałowca pospolitego. Z pewnością będzie to wyjątkowy prezent!

Polecany Gin: Bombay Sapphire Easy Gin

 

Wybierz odpowiedni alkohol dla mężczyzny i kobiety

 

Jeśli idziemy na parapetówkę do kolegi, to warto mu kupić doskonałe whisky, które jest jednym z najbardziej popularnych napoi alkoholowych na świecie. Ten doskonały trunek powstaje z destylacji zacieru zbożowego i poddawany jest dojrzewaniu w drewnianych, zazwyczaj dębowych beczkach. Produkowany jest przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Szkocji. Naszemu znajomemu z pewnością do gustu przypadnie nietuzinkowe w smaku brandy. Alkohol ten produkowany jest na bazie destylatów owocowych z wina. Brandy swoją złotawą barwę zawdzięcza karmelowi. To bardzo ekskluzywny trunek, który doskonale wpisze się w rangę wydarzenia. Natomiast koleżance możemy kupić genialne w smaku wino, które charakteryzuje się subtelnym i mało alkoholowym smakiem. Doskonałe będzie, na przykład wywodzące się z Portugalii Porto. Warto podkreślić, że alkohol znany jest na całym świecie. Wyżej wymienione propozycje doskonale sprawdzą się, jako upominek z okazji kupna nowego mieszkania. Pamiętajmy, że zawsze możemy skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą nam dobrać odpowiedni produkt do naszych potrzeb.

Polecane Whisky: Aberlour 12 YO