BLANDY'S DUKE OF CLARENCE MADEIRA 0,75L

125,00 zł
SKU
PBM01
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

BLANDY'S DUKE OF CLARENCE MADEIRA to wino, które zawdzięcza swoją niezwykłą głębię i bogactwo tradycji winiarskich Madery, wyspy słynącej z produkcji wyjątkowych win wzmacnianych. Złotobrązowa barwa tego klasycznego trunku jest tylko wstępem do pełnego spektrum doznań, jakie oferuje. Wyprodukowane ze szczepu tinta negra, wino to po procesie winifikacji spędziło 3 lata w beczkach z amerykańskiego dębu, co przyczyniło się do jego niezwykłej złożoności smakowej i aromatycznej.

BLANDY'S DUKE OF CLARENCE MADEIRA – Symfonia Aromatów i Smaków

Aromaty miodu i rodzynek, które dominują w bukiecie tego wina, tworzą niezapomnianą kompozycję, która przemawia do zmysłów. W ustach BLANDY'S DUKE OF CLARENCE MADEIRA prezentuje się jako wino pełne, dobrze zbudowane, miękkie, z wyraźnym i długim posmakiem. Ta harmonia smaków i aromatów jest efektem nie tylko doskonałego procesu produkcji, ale również wyjątkowych warunków klimatycznych Madery, które sprzyjają tworzeniu win o unikalnym charakterze.

BLANDYS DUKE OF CLARENCE MADEIRA – Doskonały Wybór do Deserów

Dzięki swojej bogatej palecie smakowej, BLANDY'S DUKE OF CLARENCE MADEIRA jest doskonałym wyborem do szerokiej gamy deserów. Idealnie komponuje się z owocami, ciastkami, puddingami czekoladowymi, a także z miękkimi serami, dodając elegancji i wyrafinowania każdemu kulinarnej kompozycji. To wino, które przez swoją wszechstronność i złożoność, staje się nie tylko dopełnieniem deseru, ale często jego główną gwiazdą.

BLANDYS DUKE OF CLARENCE MADEIRA to więcej niż wino wzmacniane, to skarb wyspy Madera, który w każdej kropli przekazuje historię, tradycję i pasję winiarstwa. Jest to wyraz szacunku dla długiej historii produkcji wina na tej wyjątkowej wyspie, a także dla nowoczesnego podejścia do winifikacji. BLANDY'S DUKE OF CLARENCE MADEIRA jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie klasę i głębię w winie, szukając jednocześnie doznań, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wino Białe Słodkie Wzmacniane
Szczep tinta negra mole
Pojemność 0,75L
Region Madera
Producent BLANDY’S
Kraj Portugalia
Temperatura podawania 14-16°C
Apelacja DOC Madeira
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BLANDY'S DUKE OF CLARENCE MADEIRA 0,75L
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.