BITTER TRUTH E**X**R LIKIER ZIOŁOWY 0,5L 30%

115,00 zł
SKU
BITTERL0006
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

BITTER TRUTH E**X**R LIKIER ZIOŁOWY. Dzięki gęstemu, ciemnemu, bogatemu kolorowi i pełnemu aromatowi prezentowany tu likier sprawia, że ​​chcesz rozpalić otwarty kominek i jak najdłużej cieszyć się chwilami relaksu.

Dawne tradycje, nowe smaki

Po nutach sosny, melisy i świerku, zanurzysz się w obfitych smakach duszonego rabarbaru, ciemnej czekolady, słodkiej kawy i dzikich ziół.

Całość jest intensywna, ale zrównoważona i najbliżej temu trunkowi do eleganckich wermutów, tyle że większa zawartość alkoholu sprawia, że serwuje się ten likier inaczej niż wino.

Bitter Truth E ** X ** R to ziołowy gorzki likier, który zaciera linie konwencjonalnych podziałów. Mocno zakorzeniony w tradycjach zarówno klasycznych słodkich wermutów, jak i alpejskich toników trawiennych. Wydaje się, że z obu rodzajów napojów alkoholowych wziął to, co dla nich najlepsze, najbardziej charakterystyczne – i łączy je niezwykle dobrze.

Digestif lub koktajl

Dla miłośników ziołowych likierów będzie z pewnością ciekawą opcją do picia solo. Ale ma szansę posmakować również osobom, które na co dzień gustują raczej w koktajlach lub po prostu, w alkoholach o nieco mniejszej mocy. Serwuj Bitter Truth E**X**R zgodnie z upodobaniami własnymi i Twoich gości. Łącz z popularnymi napojami gazowanymi, podawaj na lodzie lub rozcieńczony wodą gazowaną. Znajdź ulubione połączenia w koktajlach, również tych miksujących różne smaki. To bardzo intrygujący i najbardziej zdumiewający nowy dodatek do arsenału koktajlowego.

Jak wiele likierów ziołowych, również i ten świetnie wpływa na trawienie. To tradycyjny digestif po obfitym posiłku. Śmiało korzystaj z niego w podstawowym przeznaczeniu, zgodnie ze starymi tradycjami.

Uznanie smakoszy

Pod znakiem Bitter Truth znane są na rynku likiery o różnych smakach. Dzieje marki nie są długie, ale imponujące – alkohole tego producenta szybko zyskały uznanie smakoszy i bardzo chętnie wykorzystywane są do koktajli. Firma nie stroni od sięgania do historii, chociażby wykorzystując butelki o kształcie charakterystycznym dla tych, w których dawniej sprzedawano napoje o charakterze bitterów, będące wówczas lekarstwami.

Lubisz wypróbowywać nowe połączenia i opracowywać własne receptury na koktajle? Bitter Truth pomoże Ci pozytywnie zaskakiwać Twoich gości!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Likier Ziołowy
Zawartość alkoholu 30%
Pojemność 0,5L
Producent THE BITTER TRUTH
Kraj Niemcy
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BITTER TRUTH E**X**R LIKIER ZIOŁOWY 0,5L 30%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.