BELVEDERE ORGANIC INFUSIONS LEMON & BASIL VODKA 0,7L 40%

235,00 zł
SKU
BELVE-60
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

BELVEDERE ORGANIC INFUSIONS LEMON & BASIL VODKA

BELVEDERE ORGANIC INFUSIONS LEMON & BASIL VODKA to nowość, która zadebiutowała w stajni Belvedere. Fantastyczna na lato, idealnie orzeźwiająca, produkowana ze składników najwyższej jakości. Jej bazą jest krajowe żyto, krystalicznie czysta woda, a proces destylacji przeprowadzany jest za pomocą żywego ognia. Każda butelka to 100% naturalności – w składzie nie znajdziemy żadnych sztucznych dodatków, a cały proces powstawania wódki jest zgodny z wszelkimi normami i restrykcjami.

Belvedere Organic Infusions Lemon & Basil to niezwykle orzeźwiający alkohol, bardzo świeży i aromatyczny. Gładka, klasyczna wódka Belvedere została wzbogacona o aromaty cytryny, bazylii i kwiatów bzy. W smaku mocno wybija się cytrynowa tarta, zioła, dojrzałe winogrona Muskat, cytrusy oraz kwiaty. Świetny alkohol na lato. Idealnie łączy się z lodem, wodą gazowaną, plastrem cytryny i bazylią. Oczywiście można również popijać solo – to wtedy możemy w stu procentach poznać wyjątkowy charakter tego alkoholu.

Belvedere to wyjątkowa wódka, która została doceniona na całym świecie. Odznacza się najwyższą jakością, a od 1996 roku podbija amerykański rynek. To wódka luksusowa, która plasuje się na pozycji alkoholi ultra Premium. W 2002 roku zdobyła nagrodę Hot Brand, którą zdobyć nie jest łatwo. Otrzymują ją marki alkoholowe, które przez trzy lata z rzędu notują dwucyfrowe wzrosty sprzedaży. Jest to niezwykłe wyróżnienie, a świadczy jedynie o najwyższej jakości wódki.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Smakowa
Skład Zbożowa
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent ŻYRARDÓW POLMOS
Kraj Polska
Identyfikator 5901867813022
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BELVEDERE ORGANIC INFUSIONS LEMON & BASIL VODKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.