BELVEDERE LAKE BARTĘŻEK VODKA 0,7L 40%

295,00 zł
SKU
BELVE-55
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Wódka klasy Premium w edycji limitowanej

BELVEDERE LAKE BARTĘŻEK VODKA to jedna z najelegantszych wódek, jakie można spotkać na półce. Wspaniała, zdobiona butelka o nietypowym kształcie wyróżnia się zarówno w sklepach, w barach oraz w kolekcjach koneserów z całego świata. Jest to jedna z dwóch limitowanych wódek powstałych pod koniec 2017 roku, która stale podbija serca smakoszy i kolekcjonerów. Wódka Belevedere to klasa sama w sobie – to pierwszy polski produkt eksportowy, który uzyskał międzynarodowy tytuł produktu najwyższej jakości. To duma polskiej ziemi, która przepełniona jest wspaniałym, rodzimym zbożem gwarantującym niezwykły smak i aromat tego alkoholu.

Belvedere Lake Bartężek - autentyczny charakter bez filtracji

Belvedere Lake Bartężek jest wspaniałym diamentem w całej kolekcji wódek Belvedere. Klejnot koronny, który powstał w Polmosie Żyrardów przy użyciu najnowocześniejszych technik i sprzętu najwyższej klasy, co gwarantuje odpowiednią jakość tego alkoholu. Za niezwykłe walory wódki odpowiadają zarówno warunki glebowe i klimatyczne miejsca, w którym jest uprawiane zboże, ale również i samo miejsce ma wpływ na smak i zapach alkoholu. Belvedere Lake Bartężek produkowana jest ze spirytusu z żyta ozimego odmiany Dańkowskie Diament. Spirytus przechodzi proces destylacji w gorzelni rolniczej na Mazurach. Wódka Lake Bartężek nie jest poddawana procesom filtracyjnym, by zachować wspaniały, autentyczny, roślinno-korzenny smak.

Belvedere Lake Bartężek - wódka, która imponuje

Jeżeli chcemy komuś zaimponować, zakup wódki Belvedere Lake Bartężek będzie czymś, co naprawdę zrobi wrażenie na rodzinie i znajomych. Już sam jej wygląd jest imponujący, ale jeśli postawimy wódkę na stole, rozlejemy do kieliszków i poczęstujemy naszych gości – zyskamy ich szacunek bez względu na wszystko. Belvedere Lake Bartężek zachwyca intensywnym aromatem, w którym dominują kwiaty delikatnie przełamane nutami owocowymi. W smaku bardzo delikatna, subtelna, z wyczuwalnymi nutami zbożowymi, roślinnymi oraz korzennymi. Każdy łyk kończy nad wyraz łagodny finisz przepełniony zbożem. Wódka o mocy 40%, która oczywiście idealnie sprawdzi się jako baza wielu fantazyjnych drinków oraz koktajli. Dla niektórych jednak grzechem będzie połączyć ją z kolorowymi dodatkami – taki trunek powinno się pić solo, delektując się każdym łykiem.

 

 

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Żyto
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent ŻYRARDÓW POLMOS
Kraj Polska
Identyfikator 5901867806451
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BELVEDERE LAKE BARTĘŻEK VODKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.