DAMBLAT VSOP ARMAGNAC 0,7L 40%

DAMBLAT VSOP ARMAGNAC 0,7L 40%

BARON GASTON LEGRAND VSOP ARMAGNAC 0,7L 40%

BARON GASTON LEGRAND VSOP ARMAGNAC 0,7L 40%

BARON GASTON LEGRAND VS ARMAGNAC 0,7L 40%

245,00 zł
SKU
BARON001

Armaniak z najwyższej półki

BARON GASTON LEGRAND VS ARMAGNAC. Jest to bardzo przyjemny armaniak od Guy Lheraud. Baron Gaston Legrand znajduje się w Bas - Armagnac, w południowo - zachodniej Francji. Do momentu przejęcia firmy przez Cognac Lheraud w 1998 roku przez ponad 120 lat Baron Gaston Legrand tworzył wspaniałe armaniaki, które, mimo iż były mniej znane od trunków z regionu Cognac, nie ustępowały im jakością ani smakiem. Już sam moment przejęcia firmy dał temu producentowi szansę na drugie życie. Kiedy nadszedł moment, w którym właściciele nie mogli już sami pracować, a nie mieli żadnych spadkobierców, postanowili sprzedać całą firmę. Nie mniej jednak mimo zmiany właściciela nic się nie zmieniło, pozostały te same budynki oraz piwnica, a i także personel.

Alkohol z najszlachetniejszych winogron

Każdy z roczników armaniaku dojrzewa w małych, dębowych beczkach, aby rozwinął pełnię swoich smaków i aromatów. Jednocześnie daje on odbiorcy możliwość poznania charakteru danego rocznika. Co ważne, poszczególne roczniki w tym wypadku nigdy nie są ze sobą mieszane. Trunki ewoluują podczas starzenia się, ukazując aromaty chlebowe, pełne przypraw smaki, jak i również wyraźnie zaznaczone nuty suszonych owoców. Do destylacji BARON GASTON LEGRAND VS ARMAGNAC używa się wyłącznie najszlachetniejszych odmian winogron.

Najlepszej jakości alkohol tylko u nas

Alkohol to rzecz ludzka i nieodłączna, celebruje on wiele ważnych uroczystości, ozdabia stoły podczas Świąt. Dlatego tez jego jakość jest tak niezmiernie ważna. Firma Forfiter zajmuje się sprzedażą wyłącznie najlepszej jakości alkoholi. Dbając o swoich klientów, proponuje im wiele rabatów, zwłaszcza przy zamówieniach kilku butelek na raz lub dla klientów stałych. Zapraszamy do Forfiter Exclusive na najlepszej jakości zakupy internetowe!

 

Więcej informacji
Rodzaj Armaniak VS
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent GUY LHERAUD COGNAC
Kraj Francja
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BARON GASTON LEGRAND VS ARMAGNAC 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.