BARBUDA BLACK RUM 0,7L 37,5%

69,99 zł
SKU
BARB002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

BARBUDA BLACK RUM. Karaiby kojarzą się z upalną, wspaniałą pogodą, tropikami, błękitnymi wodami i piaszczystymi plażami. Wystarczy, że wspominamy o tych wyspach, a od razu myślami przenosimy się na leżak, wystawiając buzię w stronę grzejącego słońca. W ręce trzymamy chłodną szklankę z drinkiem, a jego bazą jest fantastyczny, karaibski rum Barbuda Black. Pochodzi on z małej wyspy o nazwie Barbuda, która należy do Wspólnoty Antigui i Barbudy. To luksusowe i egzotyczne miejsce znajduje się pomiędzy Morzem Karaibskim a Oceanem Atlantyckim, a słynie z historii opisującej początki produkcji rumu. Pod koniec wieku XVIII na wyspie Barbuda pojawił się cukier. Uprawa trzciny cukrowej przyniosła ze sobą produkty uboczne, jak melasa oraz sok z trzciny cukrowej. To one w procesie fermentacji i destylacji dają istnienie tak niezwykłemu alkoholowi, jakim jest rum. Destylat następnie leżakuje w dębowych beczkach, nadając trunkowi niesamowitej barwy oraz fantastycznego aromatu.

Barbuda Black – bogaty rum karaibsko-estoński

Barbuda Black rum to alkohol, który powstaje we wschodnich Karaibach, jednak rozlewany jest w Estonii. Estończycy uwielbiają rum, znają wszystkie najpopularniejsze marki, jednak coraz częściej sięgają po trunki rozlewane regionalnie. Należy do nich także Barbuda Black, którego rozlewaniem zajmuje się prywatna marka AS Remedia. Firma działa od ponad 30 lat, produkując i rozlewając najlepsze likiery, wódki, brandy czy właśnie rumy. Słynie z czystości swoich napitków, które doceniane są przez koneserów na całym świecie.

Barbuda Black Rum – czarny rum o niezwykłym charakterze

Rumy możemy podzielić na kilka rodzajów – od tych klasycznych, przez te z dodatkiem przypraw, aż po ciemne i charakterne, pełne aromatycznych nut zarówno smakowych, jak i zapachowych. Taki właśnie jest Barbuda Black Rum – napój o wspaniałym, intensywnym kolorze ciemnego złota. W smaku przepełniony jest nutami aromatycznych przypraw, suszonych owoców oraz dodatkiem świeżo palonej kawy. Wyczuwalne są w nim także akcenty waniliowe i klasyczne melasowe, które nadają trunkowi odpowiedniej słodyczy. Jak na czarny rum, Barbuda Black jest dość lekki, jednak jego intensywny aromat potrafi zawrócić w głowie. Fantastycznie nadaje się do picia na kostkach lodu, ale będzie także wspaniałą bazą wielu drinków oraz koktajli – tych egzotycznych, jak i tych bardziej klasycznych.

 

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 37,5%
Pojemność 0,7L
Producent CERVILLE INVESTMENTS SP Z O.O.
Kraj Karaiby
Identyfikator 4740034015613
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BARBUDA BLACK RUM 0,7L 37,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.