BACOO 3YO WHITE RUM 0,7L 43%

145,00 zł
SKU
BACO002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

BACOO 3YO WHITE RUM. Oto alkohol, który niesie ze sobą nie tylko intrygujący smak karaibskich trunków, ale również ciekawe opowieści z tamtych stron. Nazwa, którą obdarzono ten biały rum, Bacoo, to imię mitologicznego stworzenia, psotnej istoty, rodzaju ducha zamieszkującego wyspy i spełniającego życzenia.

Intrygujący rum z Dominikany

Wytwarzany i butelkowany na Dominikanie, rum Bacoo stał się już niemal legendarny. Produkowany jest ze świeżego soku z trzciny cukrowej. Dojrzewa w beczkach po bourbonie, nabierając szlachetnego posmaku charakterystycznego dla trunków, które leżakują w takich warunkach. Słodycz melasy miesza się z aksamitnym akcentem dębiny, całość tworzy gładki, przyjemny smak. Nie to wpływa jednak na jego sławę i popularność. Cały proces odbywa się między punktami położonymi w niewielkich odległościach, również od miejsca, w którym produkowane są butelki. Dzięki temu czas zawsze działa na korzyść rumów Bacoo.

Produkcja w duchu eko

Firma odpowiedzialna za produkcję linii rumów Bacoo, Sans Wine & Spirits Company, cieszy się uznaniem nie tylko z uwagi na wysokiej jakości produkty. Producent dba o środowisko naturalne. Wiąże się to z utrzymaniem ekologicznej farmy i prowadzonej z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju fabryki. Cały proces wytwarzania i sprzedaży rumów spod szyldu Bacoo odbywa się w duchu less waste. Firma szczyci się tym, że dzięki ekstrahowaniu i odsprzedaży niewykorzystywanych do produkcji części trzciny cukrowej nie marnuje niczego, co pozyskiwane jest w ramach uprawy. Podobnie rzecz się ma z energią, biomasą i dwutlenkiem węgla – marka jest samowystarczalna, a dodatkowo prowadzi korzystną dla siebie i środowiska wymianę składników i usług z innymi przedsiębiorcami.

Moc i słodycz w jednej butelce

Prezentowany tu Bacoo 3YO White Rum, czyli biały, dojrzewany minimum trzy lata rum, osiąga woltaż 43%. Ma wszystko to, czego smakosze szukają w alkoholach tego gatunku – moc, wyrazistość, a jednocześnie spójny, pełen smaku charakter. Posmakuj produkowanego ekologicznie, z szacunkiem dla planety i wieloletnich karaibskich tradycji, znakomitego białego rumu Bacoo. Oryginalna butelka z intrygującą grafiką na etykiecie jest zapowiedzią pełni smakowych doznań, jakie czekają podczas degustacji.

Więcej informacji
Więcej informacji
Wiek 3
Zawartość alkoholu 43%
Pojemność 0,7L
Producent SANS WINE & SPIRITS COMPANY
Kraj Dominikana
Identyfikator 15918050399
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BACOO 3YO WHITE RUM 0,7L 43%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.