AUTOBUS LONDON WÓDKA ŻYTNIA 0,5L 40%

180,00 zł
SKU
PSS66
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

AUTOBUS LONDON WÓDKA ŻYTNIA. Czasami, oprócz pełnego smaku alkoholu, liczy się coś jeszcze. I tym razem dostajemy właśnie taki produkt – przemyślany i wyjątkowy. Pomysłowy i zabawny. Ciekawy wizualnie i smaczny. Można powiedzieć, że kompletny. Jeśli lubisz czystą wódkę, koniecznie sprawdź, co kryje się w tym nietypowym, ale i niepozornym opakowaniu.

AUTOBUS LONDON WÓDKA ŻYTNIA - Wyjątkowy prezent

Butelka wykonana została z ceramiki i jest odwzorowaniem londyńskiego, piętrowego autobusu, jednego z symboli stolicy Anglii.

Taki rodzaj opakowania ucieszy z pewnością niejednego fana Zjednoczonego Królestwa, miłośnika podróży, każdego, kto z Londynem ma jakiekolwiek konotacje lub wspomnienia. To prezent wyjątkowy, bo świadczący o tym, że został wybrany specjalnie z myślą o konkretnej osobie.

Podarowana i spożywana w czasie towarzyskiego spotkania, z pewnością stanie się atrakcją imprezy. Szoty nalewane z butelki o tak nietypowym kształcie mogą być okazją do wspomnień, dyskusji lub snucia planów wspólnych podróży. To jeszcze wyższy poziom celebrowania przyjaźni i uczczenia spotkania.

AUTOBUS LONDON WÓDKA ŻYTNIA - Styl i smak

Unikatowe opakowanie sprawi, że będzie też wyjątkową ozdobą każdego barku.

Jednak, jak w przypadku każdego wysokoprocentowego trunku, chodzi przede wszystkim o… zawartość butelki.  W tym przypadku to wysokiej jakości wódka żytnia. Trunek jest łagodny w smaku, co zawdzięcza procesowi filtracji. Docenią go smakosze i amatorzy.

AUTOBUS LONDON WÓDKA ŻYTNIA - Na każdą okazję

Standardowa moc 40 % sprawia, że dla jednych wódka żytnia będzie idealna do spożywania solo, koniecznie po uprzednim wyraźnym schłodzeniu, dla innych zaś stanie się bazą do tworzenia najróżniejszych koktajli. A ponieważ to jeden z najpopularniejszych alkoholi świata, receptur na kolejne drinki z pewnością nie zabraknie. Łącz ją w prostych zestawieniach z sokami i popularnymi napojami gazowanymi lub wykorzystuj w autorskich recepturach. 

Wódka żytnia nada im mocy, nie przytłaczając jednocześnie smaku dodatków wybranych do kompozycji.

 

 

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent MANUFAKTURA NALEWEK SP. Z O.O.
Kraj Polska
Identyfikator 5905450630652
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AUTOBUS LONDON WÓDKA ŻYTNIA 0,5L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.