APSINTHION CANNABIS ABSYNT 0,5L 55%

120,00 zł
SKU
ABSDEL003
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

APSINTHION CANNABIS ABSYNT. Rodzimy wyrób aromatyzowany konopią. Intrygująca propozycja dla miłośników alkoholi o dużej mocy, ale niosących w sobie również ciekawe smaki.

APSINTHION CANNABIS ABSYNT - Tradycja i nowe aromaty

Absynt jest tym rodzajem alkoholu, który w pierwszej, podstawowej wersji, wytwarzany był już w czasach starożytnych, jako lekarstwo. Popularność i kształt receptury stosowanej do dzisiaj znamy mniej więcej od XVII wieku.

Absinthion w swojej podstawowej wersji produkowany jest z jakościowego polskiego spirytusu, znakomitej wody oraz kompozycji ziół i przypraw: między innymi piołunu, anyżu, mięty, kolendry, kopru włoskiego. Kolejne nuty i akcenty ujawniają się już w intensywnym, bogatym zapachu absyntu. Aromat jest cukierkowy, słodki, z wyczuwalną lukrecją. W smaku, jak można się spodziewać po tego rodzaju alkoholu, pikantny, z jeszcze raz wyraźnie zarysowaną lukrecją. Nie ma tu miejsca na wyraźną słodycz, choć i ona przebija delikatnie z ziołowej kompozycji. Dominują gorzkości i początkowa ostrość, która uspokaja się po chwili.

APSINTHION CANNABIS ABSYNT - Nagradzany polski absynt

APSINTHION CANNABIS ABSYNT to trunek określany jako przyjemny, nieco łagodniejszy od podstawowej propozycji producenta. Ma przepiękną, oleistą, intensywnie zieloną barwę. W tej wersji wzbogacony jest konopiami.

Marka polskiego Absynthionu zyskała już uznanie w branży. Seria polskich absyntów została doceniona na rynku międzynarodowym, zdobywając kilka nagród i wyróżnień, między innymi Złoty Medal International Wine&Spirit Competition w Londynie w 2005 roku.

APSINTHION CANNABIS ABSYNT - Intrygujący smak, wyjątkowy kolor

To alkohol ciekawy i to z kilku powodów. Pięknie prezentuje się i w butelce, i w szkle, już serwowany biesiadnikom. Intensywna zielona barwa pozostaje jedną z najbardziej wyjątkowych. Intryguje również pełen niespodzianek aromat, który absynt zawdzięcza niemal aptekarskiej precyzji w dobieraniu proporcji poszczególnych składników. To coś więcej niż po prostu mocny alkohol, zdecydowanie więcej niż zwykły alkohol smakowy czy aromatyzowany.

Pomysł na miły wieczór z przyjaciółmi, ciekawy wybór degustacyjny, ale też propozycja prezentowa – dla przekonanych, miłośników gatunku lub poszukujących nowych, ciekawych smaków. Elegancka butelka i jej wibrująco zielona zawartość ozdobią każdy barek.

Zobacz również pełną ofertę wódki 0,5l w naszym sklepie. Oferujemy szeroki wybór tego produktu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 55%
Pojemność 0,5L
Producent MUNDIVIE S.A.
Kraj Polska
Identyfikator 5907522605254
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:APSINTHION CANNABIS ABSYNT 0,5L 55%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.