ANGOSTURA 7YO RUM 0,7L 40%

155,00 zł
SKU
RUM0024
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

ANGOSTURA 7YO RUM. Miłośnicy rumu z pewnością powinni cieszyć się, że jest ANGOSTURA 7YO RUM. Przyjemności prawdziwego miłośnika rumu są bezpośrednio związane ze smakiem i aromatem tego smacznego trunku. A smak i aromat ANGOSTURA 7YO RUM to mieszanka nut tropikalnych i kremowej słodyczy. ANGOSTURA 7YO RUM to słodki, złożony, pikantny rum o mocno owocowym smaku. Ma wyrazisty charakter i kończy się długim owocowym smakiem.

ANGOSTURA 7YO RUM - Złożony 7-letni rum

Przygotuj się na wakacje wypełnione pysznym rumem! Angostura 7YO Rum to jeden z najlepszych rumów, który łączy w sobie lekkie, średnie i ciężkie destylaty z rumu, co sprawia, że ma złożony charakter. ANGOSTURA 7YO RUM ma słodki, owocowy smak i sprawia, że każdy dzień przypomina wakacje.

ANGOSTURA 7YO RUM – z czego słynie?

Alkohol rumowy to destylowany napój alkoholowy wytwarzany z trzciny cukrowej i melasy. Po raz pierwszy został wyprodukowany w XVII wieku, a później spopularyzowany przez Holenderską Kompanię Wschodnioindyjską. Był również używany jako lek i środek pobudzający, ponieważ uważano, że pomaga ludziom schudnąć. Rum to destylowany napój alkoholowy wytwarzany z trzciny cukrowej i melasy. Rum jest używany jako powszechny napój, który można mieszać z innymi napojami lub spożywać sam. Rum jest również znany jako „Punch” wysp karaibskich, jest też ceniony w Indiach Zachodnich. Na Jamajce rum jest często spożywany w gorące dni. Jest popularny na Karaibach jako letni napój, ale w Europie również cieszy się ogromną popularnością. Jak wspomnieliśmy, w wielu przypadkach rum wytwarzany jest z melasy. Melasę, która jest łączona z trzciną cukrową, dodaje się do ciepłej wody, a powstałą mieszaninę następnie gotuje. Melasę można również poddać reakcji z syropem kukurydzianym, tańszą alternatywą, która daje bardziej neutralny rum. Konsumpcja rumu nie ogranicza się do wysp karaibskich, ponieważ Krzysztof Kolumb wprowadził go również do innych krajów, w tym Australii, Nowej Zelandii i Ameryki Północnej. Dzięki temu smakujemy też ANGOSTURA 7YO RUM w Polsce!

Więcej informacji
Więcej informacji
Wiek 7
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent ANGOSTURA
Kraj Trinidad i Tobago
Identyfikator 075496331891
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ANGOSTURA 7YO RUM 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.