ANESTASIA VODKA 40%

Już od 240,00 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
ANAST00-C
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

ANESTASIA VODKA to produkowana w Stanach Zjednoczonych wódka pozyskiwana z kukurydzy oraz z krystalicznie czystej wody pochodzącej z najczystszych źródeł z Gór Cascade. 5-krotnie destylowana oraz 5-krotnie filtrowana przez kryształy kwarcowe. Wódka bezglutenowa.

Anestasia Vodka – tajemnicza wódka bezglutenowa

Anestasia to wódka bezglutenowa, która może poszczycić się najwyższą jakością i nienaganną opinią. Jest to najwyżej oceniana wódka na tle pozostałej konkurencji. Stale zdobywa wysokie nagrody, w tym aż 94 punkty za niezwykły smak oraz bezkompromisową jakość. Produkowana jest z wyselekcjonowanej kukurydzy najwyższej jakości i oczywiście – jest bezglutenowa.

Anestasia to wódka, która swoją niezwykłą czystość i krystaliczność zawdzięcza pięciokrotnemu procesowi destylacji i pięciokrotnemu procesowi filtracji. Jej bazą jest woda pochodząca z północno-zachodniego Pacyfiku. Charakteryzuje się ona praktycznie brakiem wapnia, magnezu oraz wszelkich twardych soli mineralnych, dzięki czemu wódka odznacza się niesamowitą delikatnością i gładkością.

Anestasia vodka to nie tylko wyjątkowy smak i niezwykła czystość. To także niezwykłe opakowanie. Wódka wypełnia bardzo charakterystyczną butelkę zaprojektowaną przez Karima Rashida – znanego inżyniera przemysłowego. Sam alkohol stworzony został przez kobietę dla kobiet. Marka ma na celu podkreślenie wartości wszystkich kobiet. Angażuje się w organizacje non profit wspierające tego typu inicjatywy, co jest ogromną wartością w obecnych czasach.

Anestasia – rozwiązanie problemu wielu smakoszy

Coraz częściej spotykamy się w sklepach z produktami na półkach, które oznaczone są jako bezglutenowe. Produkty te mogą sprostać oczekiwaniom osób, które nie radzą sobie z trawieniem glutenu. Niestety okazuje się, iż na każdym kroku możemy spotkać ludzi z tego typu przypadłościami. Na szczęście producenci starają się wyjść naprzeciw, przygotowując ofertę produktów typowo dla takich osób. Na półkach możemy spotkać bezglutenowe pieczywo, płatki czy ciastka, także osoba z dolegliwościami nie musi sobie niczego odmawiać, jeśli chodzi o pożywienie.

A co w przypadku produktów alkoholowych? I tutaj producenci starają się sprostać oczekiwaniom osób nie trawiących glutenu. Na rynku monopolowym można odnaleźć piwa bezglutenowe czy też wódki bezglutenowe. Wśród wódek bezglutenowych prym wiedzie wspaniała i dostojna Anestasia vodka.

Anestasia Vodka – kilka słów o historii

Jak już wspominaliśmy, wódka Anestasia została zaprojektowana przez kobietę. Wszystko zaczęło się podczas Drugiej Wojny Światowej i tuż po jej zakończeniu. W rejonie Europy Wschodniej ważną postacią okazała się babcia współzałożycielki marki Julii Mamonovej, Anestasia. Cały swój dobytek zamieniła na sprzęt do produkowania wódki, która dała jej z czasem światową sławę. Jednak w 1946 roku szmuglowanie na Ukrainie było przestępstwem i Anestasia została aresztowana i zesłana do więzienia za swój bunt.

W 1947 roku wyszła na wolność i dalej kontynuowała swoje dzieło. Robiła to, co w życiu potrafiła najlepiej – zajmowała się swoją ukochaną rodziną i produkowała najlepszą wódkę na świecie. Aktualnie to Julia pragnie inspirować kobiety to działania. Stara się zasiać w nich ziarno buntu do działania przeciwko stereotypom. Stara się je nakłaniać do przekraczania własnych granic. Ona sama jest prawdziwą buntowniczką. Przemysł alkoholowy, w szczególności branża wódek,  została zdominowana przez mężczyzn. Julia pokazała, że nic nie może stanąć jej na drodze i zadbała o to, by wódka jej babci stała się jedną z najlepszych i najbardziej docenionych na świecie.

Anestasia – oryginalny pomysł na prezent

Wódka Anestasia to fantastyczny produkt. Bezglutenowy, dla osób lubiących kosztować wódki Premium, a jednak zmagających się z problemami żołądkowymi. Niezwykła, niepowtarzalna, zamknięta w oryginalnej butelce wódka, która stale zdobywa uznanie nie tylko wśród amatorów dobrego alkoholu, ale także wśród największych sław w biznesie alkoholowym.

Wódkę Anestasia oczywiście znajdziecie w naszym sklepie FORFITER exclusive. To fantastyczny pomysł na prezent, który dodatkowo może zostać elegancko zapakowany. Mamy wtedy pewność, że wódka Anestasia idealnie sprawdzi się jako upominek na ważną okazję. W sklepie FORFITER exclusive bezglutenową wódkę Anestasia znajdziecie w dwóch pojemnościach – 0,7l oraz 1l. Każda z tych pojemności prezentuje się dostojnie i elegancko i z pewnością zachwyci nie jednego fana alkoholu klasy Premium.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Kukurydza
Zawartość alkoholu 40%
Producent ANESTASIA
Kraj USA
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ANESTASIA VODKA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.