AMUNDSEN VODKA 40%

Już od 43,99 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
AMUND-C
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

AMUNDSEN VODKA swym kształtem przypomina bryłę lodowca, została stworzona by uhonorować jedną z największych ekspedycji w historii XX wieku – zdobycie Bieguna Południowego. Należy podawać schłodzoną poniżej 0 stopni wtedy odsłoni przed nami swój unikatowy i niepowtarzalny smak. Delikatność smaku zawdzięcza połączeniu najlepszych składników. Powstała na bazie krystalicznie czystej wody, a subtelność to efekt powolnego procesu rektyfikacji.

Orzeźwiająca wódka

Amundsen wodka to wódka najwyższej klasy, powstała na bazie krystalicznej wody oraz specjalnie dobranych składników. Swoje niezwykłe właściwości zawdzięcza naturalnemu pochodzeniu oraz długiej tradycji produkcyjnej. Amundsen wodka jest polecana na różne okazje – także na te mniej oficjalne. Zalecamy każdorazowo schładzać ją do temperatury zera stopni, co wzbogaci jej niezwykły smak. Jak widać, już sam kształt butelki przywodzi na myśl bryłę lodowcową. Zapraszamy do próbowania i komentowania. Smakuje bajecznie, kiedy jest podawana schłodzona, najlepiej do 0 stopni Celsjusza.

Amundsen to nietuzinkowa wódka, która jest efektem połączenie unikalnych składników. Powstała na bazie krystalicznie czystej wody. Charakterystyczną jej cechą jest niepowtarzalny, delikatny smak. Jej subtelność jest efektem powolnego procesu rektyfikacji. Jest to najwyższej klasy wódka, którą zamknięto w designerskiej butelce. Do złudzenia przypomina bryłę lodowca. Powstała ze starannie wyselekcjonowanych składników, które sprawiają, że Amundsen Vodka ma łagodny smak.

Jak powstał niepowtarzalny, delikatny smak wódki Amundsen? Jest efektem połączenia unikalnych składników - krystalicznie czystej wody oraz starannie wyselekcjonowanych dodatków. Alkohol ten zapewnia łagodny smak, subtelność oraz mnóstwo emocji związanych z jego kosztowaniem. Ta najwyższej klasy wódka najlepiej smakuje podawana schłodzona.

Zastanawiasz się, czy taki alkohol, będący efektem połączenia unikalnych składników - krystalicznie czystej wody i specjalnych dodatków może być dobry? Oczywście! Wódka Amundsen to rewelacyjny tego przykład.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Zbożowa
Zawartość alkoholu 40%
Producent AMUNDSEN WÓDKA
Kraj Polska
Identyfikator 5902573006616
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AMUNDSEN VODKA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.