AMARULA MARULA VEGAN COCONUT BASED LIKIER 0,7L 15,5%

100,00 zł
SKU
AMAR05
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Przysmak słoni w połączeniu z aromatyczną śmietanką

AMARULA MARULA VEGAN COCONUT BASED LIKIER. To lekki i naturalny likier o gęstej konsystencji. Produkuje się go z owoców dziko rosnących drzew maruli, które to nazywane są przez tubylców drzewami słoniowymi. A to za sprawą małych, żółtych owoców, które są przysmakiem słoni. Podczas produkcji AMARULA MARULA VEGAN COCONUT BASED LIKIER, dojrzałe owoce są myte, moczone przez dłuższy czas, a następnie mieszane ze świeżą, homogenizowaną, słodką śmietanką oraz z cukrem. Tak gotowa mieszanka poddawana jest naturalnemu procesowi fermentacji, w skutek której powstaje smaczny, naturalny likier AMARULA MARULA VEGAN COCONUT BASED LIKIER!

Doskonały do lodów i innych deserów

Amarula to likier o zdecydowanej, mleczno - kawowej barwie oraz o subtelnym i zaskakującym aromacie. Smakuje brzoskwinią i orzechami, a jego mleczna konsystencja sprawia, że doskonale rozpływa się w ustach, niczym najlepszy deser. AMARULA MARULA VEGAN COCONUT BASED LIKIER najlepiej podawać schłodzony lub też z kostkami lodu, w temperaturze 12 stopni Celsjusza. Likier ten doskonale sprawdza się jako dodatek do lodów, kawy czy też innych deserów, ale jest również idealnym składnikiem słodkich koktajli. Każdy, kto lubi tego typu lekkie i gęste alkohole smakujące mlekiem i owocami, zakocha się w AMARULA MARULA VEGAN COCONUT BASED LIKIER bez pamięci.

Likier likierowi nierówny

Nie każdy wie, czym jest likier, a lubiąc tego typu trunki, dobrze mieć świadomość, że to słodka i gęsta wódka gatunkowa. W Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii, Białorusi i Rosji za likiery uznaje się wszystkie wódki zawierające ponad 330 g cukru w 1 litrze gotowego trunku. Natomiast w krajach anglosaskich - wszystkie wódki, które zawierają ponad 100 g cukru, przy czym wszystkie wódki w przedziale od 25 g do 100 g cukru uznawane są za tak zwane „kordiały". W Niemczech i we Francji likierami nazywane są wódki o zawartości powyżej 220 g cukru. Z tego punktu widzenia, co bardzo ciekawe, polska Żołądkowa Gorzka w obu tych krajach zaliczana jest do likierów!

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 15,5%
Pojemność 0,7L
Producent AMARULA
Kraj Republika Południowej Afryki
Identyfikator 6001108087140
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AMARULA MARULA VEGAN COCONUT BASED LIKIER 0,7L 15,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.