Wino na prezent

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 34

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 34

Strona
na stronę

Wino na prezent ślubny – jakie wybrać?

Wino na prezent ślubny to obecnie bardzo popularny gest wśród weselnych gości. Z okazji ślubu można wręczyć parze młodej wino, które jest dodatkiem do prezentu (zazwyczaj koperty), jak i wino, które jest prestiżowym prezentem samym w sobie. Zależy oczywiście jakie wino na prezent ślubny wybierzesz! Wino z okazji ślubu warto wybierać musujące lub takie, które może długo leżakować. Wino o długim potencjale starzenia może zostać z młodą parą na długie lata, przypominając jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu i finalnie stać się wyśmienitym trunkiem na np. piątą lub dziesiątą rocznicę ślubu. Pamiętaj jednak, że niewielka część win przeznaczona jest do długiego starzenia i najczęściej są to wina czerwone takie jak wino porto. Jeśli chcesz mieć pewność, że wino ma potencjał do leżakowania, kupuj trunki w specjalistycznych sklepach, jak FORFITER exclusive. Wino musujące jako prezent z okazji ślubu może natomiast uświetnić podróż poślubną pary młodej lub celebrować pierwszą rocznicę ślubu. Wśród najpopularniejszych win na prezent ślubny są francuskie Szampany. Są to bardzo prestiżowe wina musujące, które idealnie nadają się do świętowania wyjątkowych okazji.

Wino urodzinowe – czy to dobry pomysł na prezent?

Wino na prezent urodzinowy to bardzo dobry pomysł! Istnieje tak wiele rodzajów wina, że bez problemu będziesz mógł wybrać to, które najlepiej zasmakuje jubilatowi. Co więcej, wino urodzinowe można dopasować do gustu obdarowywanego nie tylko pod względem smaku, lecz także pod względem stylu etykiety i wyglądu. Dziś design winiarski jest bardzo istotną częścią branży, a producenci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej wyróżniających się etykiet. W ten sposób wino na urodziny możesz dopasować też do drugiej części prezentu – kolorem, wzorem lub rysunkiem. Niektóre etykiety są wręcz pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę kupujący, a dopiero następnie na zawartość butelki, z reguły są one bardziej barwne niż etykiety na alkoholach takich jak wódka. Nic w tym dziwnego, bo coraz częściej na butelkach wina można spotkać zabawne teksty, cytaty lub eleganckie mozaiki. Na prezent dla mamy wybierz więc wino z majestatyczną mozaiką, dla kolegi z pracy – z brodatym marynarzem, a dla żony – z kwiecistą łąką. Dobre wino półwytrawne na prezent jubilat może zachować dla siebie lub od razu otworzyć i poczęstować swoich urodzinowych gości, w przypadku urodzin można także rozważyć whisky.

Dobre wino na prezent z gratulacjami

Wino to również doskonały pomysł na prezent w roli gratulacji. Koleżanka, która właśnie awansowała na menedżera, kolega, który powitał na świecie syna, przyjaciele, którzy kupili mieszkanie – oni wszyscy będą zachwyceni z wina na prezent! Tak samo, jak w innych przypadkach, tak wino z gratulacjami powinno być oczywiście dopasowane do gustu obdarowywanych. Ciekawą tradycją jest sprezentowanie wina o długim potencjale starzenia z okazji narodzin dziecka. Wtedy takie wino przechowywane jest przez osiemnaście lat i prezentowane jubilatowi z okazji osiemnastych urodzin. Często też z takiej okazji kupuje się wino z konkretnego rocznika – roku, w którym urodziło się dziecko. Warto jednak pamiętać, że wino nie będzie dobrym pomysłem na prezent dla świeżo upieczonej mamy.

Butelka wina na prezent – jak podarować wino?

Butelka wina to trudny przedmiot do zapakowania na prezent, jednak nie niemożliwy. Najczęstszym i zarazem najłatwiejszym opakowaniem są specjalne torebki prezentowe na wino, które dopasowane są kształtem i rozmiarem do butelek. Torebki prezentowe na butelki dostępne są w różnych wzorach i kolorach, więc bez problemu znajdziesz taką, która będzie odpowiadać okazji. Butelkę wina można również zapakować w papier prezentowy, ale to wymaga już niemałych zdolności manualnych. Butelkę owija się w elegancki sposób papierem i obwiązuje szyjkę wstążką – tego typu prezent często staje się częścią wystroju wnętrz, a obdarowanym szkoda jest go wręcz rozpakować. Butelka wina na prezent jeszcze nigdy nikogo nie zawiodła!

Wina na prezent w FORFITER exclusive

Eleganckie wino wytrawne, imprezowe wino musujące, a także dobre wino półsłodkie na prezent znajdziesz w naszym sklepie internetowym FORFITER exclusive. Prócz tego znajdziesz u nas także opakowania – drewniane skrzynki w różnych odcieniach, które dodadzą winu jeszcze więcej prestiżu i gustowności. Możesz być pewien, że wino w roli prezentu spodoba się każdemu i dostarczy obdarowanym osobom wiele przyjemnych chwil, niezależnie od tego, czy poczęstuje nim gości, będzie delektował się nim w samotności z ulubioną książką w ręku czy na hucznej imprezie z przyjaciółmi. 

Treść jest chroniona prawami autorskimi.