Sake na prezent

Ustaw kierunek malejący

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 5

na stronę

Sake na prezent - nietypowy podarunek

Sake na prezent to japoński alkohol, znany jako wino ryżowe. Jak powstaje sake? To napój zrobiony ze sfermentowanego ryżu, zwanego inaczej zawiesiną ryżową. Można go podawać zarówno na ciepło, jak i na zimno, ma bardzo wyrazisty smak. Najpopularniejszymi rodzajami sake są te wytwarzane z ryżu, wody, drożdży i koji – rodzaju pleśni.

W Japonii napój alkoholowy sake uważa się za jeden z najważniejszych rodzajów napojów alkoholowych. Istnieje od wieków i ludzie piją go z wielu różnych powodów. Na przykład niektórzy ludzie piją go w ramach ceremonii religijnych, podczas gdy inni wierzą, że pomaga w trawieniu. Dlatego napój sake, czyli japoński alkohol, zwany jest również napojem bogów (i wódką ryżową).

Zwyczaj dawania sake w prezencie to tradycja wywodząca się z Japonii. Sake, japoński napój alkoholowy, ma wysoką zawartość alkoholu, od wieków służy do ceremonii religijnych i witania gości. Praktyka dawania sake jako prezentu sięga VIII wieku, kiedy buddyzm został wprowadzony do Japonii. Uważa się, że duch osoby, która otrzymuje ten dar, zostanie wzbogacony duchem osoby, która go obdarowała.

Do produkcji sake (japońska wódka) wykorzystuje się biały lub brązowy ryż, ale zazwyczaj robi się go z krótkoziarnistego białego ryżu. Zawartość alkoholu w sake waha się od 15% do 20%.

Na prezent: weź sake! Oferujemy wysokiej jakości, nagradzane sake w pięknie zaprojektowanych opakowaniach, które zapadną w pamięci przez wiele lat — sprawdź tutaj wszystkie nasze prezenty na różne potrzeby!

FORFITER exclusive zajmuje się sprzedażą alkoholi, w tym także wysokiej klasy sake na prezent od dawna. Piękne, eleganckie opakowania są uznawane za jedne z najlepszych w branży idealne jako alkohol na prezent. Przez wieki sake była jedną z przyjemności, na którą trudno było sobie pozwolić, ale teraz wszystko się zmieniło. Przy wyborze dobrego trunku dla ważnej dla nas osoby, postaw na japoński napój alkoholowy - sake!

W przypadku dostawy trunków z Japonii wszystkie zamówienia realizujemy szybko i bez problemu. Zarezerwuj z dużym wyprzedzeniem na święta lub inne bardziej wymagające weekendy, ponieważ możemy mieć dużo zamówień.

Japoński trunek na upominek

Nie ma potrzeby zawracania sobie głowy importem sake - my pakujemy nasze sake szybko i dobrze, tak, aby prezent dotarł do adresata w nienaruszonym stanie.

Znalezienie odpowiedniego sake może być trudne. Na szczęście w FORFITER exclusive chcemy pomóc Ci wybrać perfekcyjny alkohol. Wysokiej jakości sake to sposób na okazanie gościnności obecnym podczas uroczystości i stanie się duszą przyjęcia. Drogocenność w kilka chwil, wyłącznie w FORFITER exclusive.

Profesjonalni pracownicy w ekskluzywnym sklepie FORFITER exclusive są gotowi przyjąć Twoje zamówienie i doradzić, jeśli nie jesteś do końca pewny, czego szukasz. Nie musisz tracić czasu na szukanie marek, kolorów czy stopni koncentracji cukru, ponieważ wszystkie dostępne produkty są wyselekcjonowane w łatwym do znalezienia katalogu.

Zobacz również inne alkohole na prezent: absynt na prezent, bourbon na prezent, brandy na prezent, gin na prezent, rum na prezent, tequila na prezent, whisky na prezent, wino na prezent, likier na prezent, wódka na prezent, kosze z alkoholem na prezent

Treść jest chroniona prawami autorskimi.