Gin na prezent

Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

na stronę

Gin na prezent – dla każdego coś miłego

Gin na prezent jest doskonałym pomysłem, ponieważ z powodzeniem można go wręczyć zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Chcąc nieco bardziej spersonalizować wybór warto mężczyźnie podarować klasyczny ziołowy gin, a kobiecie nowoczesną wersję, na przykład gin truskawkowy na prezent. Gin to alkohol o wiele bardziej elegancki od klasycznej wódki, lecz też nie tak wymagający jak koniak. Dlatego sprawdzi się niemal przy każdej okazji: w roli podziękowania i z gratulacjami. Nowoczesny design rzemieślniczych ginów jest dodatkowym plusem, który sprawia, że taki prezent cieszy nie tylko podniebienie, lecz także oczy.

Gin na urodziny – pij, jak lubisz

Gin na urodziny sprawdzi się zarówno jako prezent, jak i serwowany alkohol. Gin ma szerokie zastosowanie – może być podawany zarówno z napojami gazowanymi jak tonic czy sprite, a nawet z colą w wersji hiszpańskiej, jak i z sokami owocowymi. Jeśli więc nie do końca znasz preferencje osoby, dla której szykujesz prezent na urodziny, najlepiej sprawdzi się właśnie gin. Każdy może cieszyć się nim w swój ulubiony sposób – solo na lodzie, w koktajlu lub z cytryną.

Gin na wesele – niezapomniana pamiątka

Prestiżowy francuski gin z powodzeniem może stać się wyjątkowym prezentem ślubnym. Aby dodać mu jeszcze większej wartości warto zadbać o odpowiednie opakowanie. W tym przypadku sprawdzi się skrzynka, którą państwo młodzi będą mogli zachować w roli pamiątki nawet już po skonsumowaniu alkoholu. Gin w drewnianej skrzynce jest więc prezentem, dzięki któremu nigdy Cię nie zapomną! Gin na wesele to także opcja dla nowoczesnych par młodych, które pragną umilić swoim gościom czas na przyjęciu nie tylko tradycyjnie podawanymi wódką i winem, lecz także czymś nowym i zaskakującym. Gin na weselu będzie miłą odmianą dla młodszego pokolenia, które zdecydowanie bardziej przyzwyczajone jest do drinków niż picia z kieliszków.

Gin na osiemnastkę – dla kolegi i koleżanki

Osiemnaste urodziny to wyjątkowy czas i najlepsza okoliczność na sprezentowanie pierwszej butelki alkoholu! Gin na 18 urodziny wydaje się być więc doskonałą opcją, ponieważ nie jest tak obcesowy, jak wódka, ale wciąż zaliczany do „alkoholi mocnych”. Koleżance, która kończy osiemnaście lat sprezentuj gin w drewnianym opakowaniu, które później wykorzysta jako skrytka na pamiątki z lat nastoletnich. Koledze, który kończy osiemnastkę daj w prezencie gin japoński z życzeniami podróży dookoła świata. Gin na osiemnastkę to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Gin na prezent ze sklepu FORFITER exclusive

FORFITER exclusive to nie tylko sklep online z alkoholem, lecz także najpotrzebniejszymi dodatkami, takimi jak szklanki koktajlowe, kieliszki, prezentowe opakowania i drewniane skrzynki na butelki. W naszym sklepie możesz za jednym razem przygotować elegancki prezent, taki jak na przykład gin z UK w drewnianej skrzynce i zachwycić nim żonę, przyjaciółkę czy przyjaciela. Duży wybór klasycznych ginów i smakowych ginów pomoże Ci dobrać najbardziej pasujący do gustu i preferencji obdarowywanej osoby. Zapewniamy, że taki prezent uczyni z Ciebie najlepszego przyjaciela! 

Zobacz również inne alkohole na prezent: absynt na prezent, whisky na prezent czy likier na prezent!

Treść jest chroniona prawami autorskimi.