Bourbon na prezent

Bourbon na prezent - Doskonały dla miłośnika dobrych trunków

Prezent dla każdego. Jaki bourbon pasuje na uroczyste okazje? Oferujemy szeroką gamę produktów, od bourbonów po whisky, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze butelki są również pięknie zapakowane, dzięki czemu idealnie nadają się na prezent. W świecie whisky każdy znajdzie dla siebie odpowiedni trunek!Jego smak zapamiętasz na lata! Smak doskonałej whisky przypadnie do gustu każdemu, kto lubi klasyczny alkohol.

Bourbon na prezent składa się w co najmniej 51% z kukurydzy. Jest destylowany do nie więcej niż 160 stopni i starzony w nowych, zwęglonych dębowych beczkach. Burbon został po raz pierwszy stworzony przez francuskich osadników w latach 90. XVIII wieku. Szukali oni sposobu, aby ich whisky przetrwała dłużej podczas długiej podróży powrotnej do Francji. Osadnicy mieszali swoją whisky z częścią lokalnego zacieru kukurydzianego, a następnie wysyłali ją z powrotem do domu. Nazwa bourbon pochodzi od hrabstwa Bourbon w stanie Kentucky, gdzie po raz pierwszy został wyprodukowany komercyjnie w latach 20. XIX wieku.

Bourbon to rodzaj whisky produkowany w Stanach Zjednoczonych. Jest destylowany ze sfermentowanego zacieru kukurydzianego, żyta i jęczmienia. Zacier musi zawierać co najmniej 51% kukurydzy. Bourbon można wytwarzać w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych, ale musi być starzony w nowych, zwęglonych dębowych beczkach.

Stylowy bourbon na prezent — tylko u nas

Sklep FORFITER exclusive to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom wysokiej jakości trunków. Oferujemy szeroką gamę produktów, od bourbonów na prezent, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Do tworzenia produktów oferowanych przez nas są używane tylko najlepsze składniki. Dbamy również o to, aby nasze butelki były pięknie i bezpiecznie zapakowane, tak, aby idealnie nadawały się na prezent. Butelka whisky czy też burbona ucieszy niejednego konesera mocnych i dobrych trunków. Leżakowane w dębowych beczkach, zachwycą podniebienie każdego amatora czy konesera tego typu alkoholu.

FORFITER exclusive to kompleksowy sklep dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z prezentami. Niezależnie od tego, czy chodzi o szefa, czy ukochaną osobę, u nas zawsze znajdziesz to, czego szukasz. U nas możesz liczyć na wysoką jakość.

Zobacz również inne alkohole na prezent: absynt na prezent, brandy na prezent, gin na prezent, rum na prezent, tequila na prezent, whisky na prezent, wino na prezent, sake na prezent, likier na prezent, wódka na prezent, kosze z alkoholem na prezent

Treść jest chroniona prawami autorskimi.