ALCHEMY POLISH VODKA 0,7L 40%

83,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
ALCH001
Opis

ALCHEMY POLISH VODKA to polski skarb, którego niezwykłość zachwyca koneserów z całego świata. Pięknie prezentujący się trunek, który będzie zajmował ważne miejsce w kolekcji niezwykłych alkoholi. Alchemy Polish Vodka to wódka klasy super Premium produkowana w Polsce. Wypełnia piękną, prostą butelkę z niesamowitą etykietą ozdobioną złoconymi elementami. Alchemy Polish Vodka produkowana jest jedynie z naturalnych, regionalnych składników wysokiej jakości. Są to polskie, wyselekcjonowane ziarna zbóż oraz krystalicznie czysta woda. Trunek przechodzi przez proces sześciokrotnej destylacji. Taki zabieg sprawia, że Alchemy Polish Vodka staje się niezwykle gładka, zrównoważona i charakteryzuje się wspaniałym smakiem.

Alchemy Polish Vodka - Polska Wódka

Alchemy Polish Vodka nosi miano polskiej wódki – to tytuł nadawany trunkom, które spełniają odpowiednie wytyczne określone przez Stowarzyszenie Polskiej Wódki. Aby alkohol mógł nosić nazwę Polska Wódka, musi spełnić dwie podstawowe wytyczne:

Jego bazą musi być jedno z pięciu zbóż, a zaliczyć można do nich: pszenicę, żyto, pszenżyto, jęczmień oraz owies. Polska wódka może być również produkowana z ziemniaków wyłącznie pochodzenia polskiego. Każdy etap produkcji alkoholu musi mieć miejsce na terytorium Polski.

Oprócz wyselekcjonowanych ziaren najwyższej jakości, na smak i aromat wódki ma wpływ krystalicznie czysta woda i odpowiednie podejście specjalistów do produkcji Polskiej Wódki. Wszystkie te warunki zostały spełnione w przypadku produkcji Alchemy Polish Vodka, dlatego alkohol charakteryzuje się tak niezwykłą wartością i tak wyjątkowymi walorami smakowymi. Wódka ta idealnie smakuje solo – tylko wtedy możemy rozkoszować się pełnią jej wartości. Oczywiście Alchemy Polish Vodka równie dobrze sprawdzi się jako baza wielu drinków, szotów oraz koktajli – wzbogaci swoimi walorami i zachwyci nawet najbardziej wybrednych.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Zbożowa
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent WHISKY&SPIRIT
Kraj Polska
Identyfikator 5060841670027
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ALCHEMY POLISH VODKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.