ADAM MICKIEWICZ PREMIUM WÓDKA 40%

Już od 39,99 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
MICKIE001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

ADAM MICKIEWICZ PREMIUM WÓDKA. Jakie skojarzenia przychodzą Ci na myśl, gdy słyszysz słynne imię i nazwisko „Adam Mickiewicz”? Może przed oczami masz obraz polskiej wsi z „Pana Tadeusza” albo lekcję języka polskiego, gdy nauczycielka opowiadała o nieśmiertelnym wieszczu, dumie naszego kraju?

Adam Mickiewicz Premium wódka – symbol tradycji

Wspomniany poeta romantyzmu to kwintesencja polskiej tradycji, dlatego wódka Adam Mickiewicz nie może zawieść degustatorów pod żadnym względem. Producent wie o tym doskonale, zatem tworzy ją na podstawie receptur inspirowanych XIX wiekiem. Co to znaczy?

Adam Mickiewicz wódka Premium zostaje poddawana wielostopniowej filtracji węglem, przy czym jest wielokrotnie destylowana (aż 7 razy!). W efekcie tego powstaje nienagannie czysta ciecz o łagodnym, neutralnym smaku. Połączenie krystalicznie czystej wody i zbóż na bazie spirytusu najwyższej jakości skutkuje tym, że wódka Adam Mickiewicz nie drażni podniebienia. Wyrafinowany i subtelny alkohol to swojego rodzaju hołd dla jednego z najwybitniejszych polskich poetów – jej kunszt zachwyca.

Wódka Adam Mickiewicz – esencja polskiego smaku

Musisz wiedzieć, że czysta wódka Adam Mickiewicz często zdobi weselne stoły, nie tylko z powodu delikatnego smaku, ale i gustownej butelki. Charakteryzuje ją prosta budowa z minimalistycznymi akcentami. Czarne napisy na białym tle, wizerunek Adama Mickiewicza i krótka notka o jego życiu – właśnie te elementy ujrzysz na smukłej butelce. Elegancja zawsze jest w cenie!

Ze względu na uniwersalny wygląd, wódka Adam Mickiewicz pięknie zaprezentuje się na weselu niezależnie od kolorystyki przewodniej. Sprawdzi się też na urodzinach, chrzcinach czy podobnych przyjęciach okazjonalnych, a także podczas przyjacielskich domówek.

Adam Mickiewicz wódka Premium pozwoli Ci się zrelaksować w gronie najbliższych i przemiło spędzić wspólne chwile. Pamiętaj, że wódka doskonale nadaje się do spożywania solo, ale i w postaci drinków na przykład z colą, spritem lub sokiem pomarańczowym. To od Ciebie zależy, w jakiej postaci uprzyjemni Twój wieczór.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Kukurydza
Zawartość alkoholu 40%
Producent BZK ALCO S.A.
Kraj Polska
Identyfikator 5903317891710
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ADAM MICKIEWICZ PREMIUM WÓDKA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.