ABSOLUT BLUE VODKA 40%

Już od 44,99 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
ABSOL0002-C
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

ABSOLUT BLUE VODKA. Produkowana jest w południowej Szwecji w miejscowości Ahus. Wódka ta zawdzięcza swój unikatowy smak składnikom, z których jest wytwarzana: specjalnie wyselekcjonowanej odmiany ozimej pszenicy jak również krystalicznie czystej wodzie głębinowej. „Król Wódki”- Lars Olsson opracował proces destylacji już w XIX wieku, który pozwala uzyskać niepowtarzalną czystość wódki. ABSOLUT rozlewany jest również do unikatowych i eleganckich butelek stworzonych na wzór XVII wiecznych szwedzkich butelek aptecznych. Ta popularna wódka szwedzka dostępna w sklepie Forfiter w 3 pojemnościach, 0.5l, 0.7l, 1l w korzystnej cenie.

Absolut Blue - Szwedzka klasa

Absolut Blue Vodka to wódka, która produkowana jest w Szwecji. Może na pierwszy rzut oka Szwedzi nie kojarzą się z wytwarzaniem alkoholu, ale zagłębiając się w historię kraju potomków Wikingów dochodzimy do wniosku, że mimo wszystko powinniśmy ich w ten sposób kojarzyć. Jak się okazuje, Szwedzi bardzo lubią wysokoprocentowe trunki. Może się to wiązać z ich nieśmiałym, cichym i dość depresyjnym charakterem. Oczywiście nie chodzi tu jedynie o picie. Szwedzi są wyjątkowo dobrzy w produkowaniu alkoholu bardzo dobrej jakości.

Absolut Blue Vodka - smak zimowej pszenicy

Absolut Blue Vodka produkowana jest w Szwecji, a dokładnie w miejscowości Ahus. Swój wyjątkowy, niebanalny i bardzo gładki smak zyskuje dzięki wykorzystaniu zimowej odmiany pszenicy oraz krystalicznie czystej wody głębinowej. To one odpowiadają za najwyższą jakość i niesamowity smak tej wódki. Sam proces destylacji powstał w 1879 roku i został opracowany przez Larsa Olssona Smitha. Od tej pory wykorzystywany jest podczas produkcji wódki Absolut Blue Vodka.

Absolut Blue Vodka - ponadczasowy design

Ten trunek o zawartości alkoholu 40% to nie tylko fenomenalny smak i neutralny aromat. To także bardzo nowoczesny, a zarazem ponadczasowy design. Transparentna butelka ukazuje wspaniałą zawartość, która ją wypełnia. Dodatkowo zdobi ją transparentna etykieta pokryta jedynie napisami, które z łatwością można przeczytać. Opakowanie zostało zaprojektowane przez Gunnara Bromana.

Absolut Blue - czysta czy w drinku - najlepsza

Absolut Blue Vodka to wódka idealna pod wieloma względami. Świetnie sprawdza się do picia solo, ze względu na swoją niezwykłą gładkość i delikatność. Oczywiście równie dobrze będzie komponować się w wielu drinkach. Dzięki neutralnemu aromatowi nie będzie problemu z łączeniem się z syropami, sokami i likierami. To idealny trunek do stworzenia barwnych, wielowarstwowych drinków i koktajli. Najlepiej smakuje mocno schłodzona!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Pszenica
Zawartość alkoholu 40%
Producent ABSOLUT COUNTRY OF SWEDEN
Kraj Szwecja
Identyfikator 7312040017072
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ABSOLUT BLUE VODKA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.