ABSINTHE LE DIABLE NOIR ABSYNT 0,7L 85%

175,00 zł
SKU
DIABLE003
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

ABSINTHE LE DIABLE NOIR ABSYNT to wyjątkowe doświadczenie. Jest nieco ciemniejszy, bardziej intensywny i mniej słodki niż inne absynty. Smak jest lekko gorzki i dymny, z lekko zielonym finiszem, a jednym łykiem angażujesz wszystkie zmysły. Potężna zawartość alkoholu 85% zaskoczy każdego konesera najmocniejszych trunków. Przekonaj się osobiście!

ABSINTHE LE DIABLE NOIR ABSYNT - Jeden z najpotężniejszych absyntów

ABSINTHE LE DIABLE NOIR ABSYNT to flagowy napój, wyprodukowany według unikalnej receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Stanowi to absynt uzyskany podczas maceracji znacznej liczby, ziół dzięki czemu posiada intensywny czarny kolor. A całości dopełnia fenomenalna etykieta z piekielnym motywem - tak płomiennym, jak sam ABSINTHE LE DIABLE NOIR ABSYNT.

ABSINTHE LE DIABLE NOIR ABSYNT - Absynt - potęga procentów

Absynt, popularny spirytus o smaku anyżu, istnieje od wieków. Tradycyjnie podaje się go w szklance typu highball, zmieszanej z lodem i wodą, a czasem z cukrem lub skórką z cytryny.

Absynt to rodzaj napoju alkoholowego, który jest popularny od XIX wieku. Wykonany jest z piołunu, zioła i rośliny, która od wieków była stosowana jako lekarstwo. Absynt ma przyjemny, silny smak lukrecji.

Marki absyntu dzielą się na dwie kategorie - absynt destylowany i absynt niedestylowany. Absynt destylowany jest rodzajem absyntu, który zawiera alkohol, podczas gdy absynty niedestylowane nie zawierają alkoholu i są zazwyczaj klarowne i mają łagodniejszy smak lukrecji.

Niektóre z najpopularniejszych marek na rynku to Pernod, La Fee Verte, Dubuc i Dantoy.

Historia absyntu — krótkie tło

Uważa się, że Absynt powstał w Szwajcarii i Francji pod koniec XVIII wieku. Napój stał się popularny w XIX-wiecznej Europie, gdzie zmieszano go z wodą i cukrem, tworząc mętny napój „fontannowy”, który stał się znany jako „zielona wróżka”.

Współczesny koktajl absyntu zawiera kostki lodu lub zimną wodę, cukier i absynt. Tradycyjnie podaje się go z małą łyżeczką (łyżką do absyntu) na wierzchu szklanki wody z lodem lub miesza się z wodą z lodem i wylewa na kostki lodu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 85%
Pojemność 0,7L
Producent CAMPENY DISTILLERIES S.A.
Kraj Hiszpania
Identyfikator 8410837721313
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ABSINTHE LE DIABLE NOIR ABSYNT 0,7L 85%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.