ABSINTH 66 ABSYNT 0,5L 66%

190,00 zł
SKU
ABSI001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

ABSINTH 66 – tworzony za pomocą rzemieślniczych technik

ABSINTH 66 ABSYNT jest pierwszym absyntem w ofercie polskiej marki alkoholowej Nisskosher. Marka Nisskosher powstała w 1990, a jej specjalnością jest produkcja najwyższej jakości wódek na podstawie receptur tworzonych jeszcze na szlacheckich dworach. W czasach szlachciców absynt traktowany był jako środek leczniczy na wiele dolegliwości, jednak z powodu nadużywania go, produkcja została na jakiś czas zakazana. Do dziś gorzelnia Nisskosher wykorzystuje tradycyjne i rzemieślnicze metody produkcji, dzięki którym tworzone przez nią trunki wyróżniają się niepowtarzalnym charakterem. Absinth 66 tak samo, jak i pozostałe wódki z portfolio marki były wielokrotnie doceniane przez krytyków na międzynarodowych konkursach gorzelniczych.

ABSINTH 66 – zielona wróżka o magicznych właściwościach

Absinth 66 to wyciąg starannie wyselekcjonowanych ziół, m.in.: piołunu, kopru włoskiego, anyżu, kolendry i melisy. Zarówno smak, jak i aromat zadziwiają przyjemną słodyczą z nutą odświeżających ziół. Jaskrawo-zielona barwa trunku sprawiła, że potocznie zaczęto nazywać absynt „zieloną wróżką”. Absinth 66 Absynt zyskał swoją nazwę dzięki zawartości 66 % alkoholu. Pomimo dużej zawartości alkoholu słodkie aromaty absyntu sprawiają, że jest to bardzo pijalny trunek.

ABSINTH 66 – cukier, ogień i woda

Absinth 66 najlepiej będzie poddać klasycznej degustacji z cukrem, ogniem i wodą. Kostkę cukru połóż na łyżeczkę, nalej na nią absynt, a następnie podpal. Gdy cukier się rozpuści i nieco skarmelizuje dodaj go do szklaneczki z wodą mineralną. Wymieszaj całość dokładnie i ciesz się magią zaklętą w płynie. Znane są również koktajle na bazie absyntu, które zachęcają odważnych smakoszy. Absinth 66 wyróżnia się ciekawym stylem. Zaokrąglona butelka z jasnego szkła ozdobiona jest metalową „etykietą” inspirowaną wyglądem metalowych tabliczek z USA. Butelka zamykana jest naturalnym korkiem z dużą szklaną kulą do trzymania. Zamknięcie naturalnym korkiem wskazuje na fakt, że Absinth 66 jest trunkiem klasy premium.

 

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 66%
Pojemność 0,5L
Producent NISSKOSHER
Kraj Polska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ABSINTH 66 ABSYNT 0,5L 66%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.