A.H. RIISE ROYAL DANISH NAVY RUM 0,7L 40%

270,00 zł
SKU
AHRUM001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

A.H. RIISE ROYAL DANISH NAVY RUM – Morska Legenda z Duńskiej Tradycji

A.H. RIISE ROYAL DANISH NAVY RUM to wyjątkowy rum, który niesie ze sobą bogatą historię i morską tradycję Danii. Nazwany na cześć słynnego duńskiego aptekarza, Alberta Heinricha Riise, który żył w XIX wieku, ten rum jest hołdem dla dziedzictwa duńskiej marynarki wojennej. Jego produkcja opiera się na starożytnych recepturach i technikach destylacji, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. A.H. RIISE ROYAL DANISH NAVY RUM charakteryzuje się głębokim, bogatym smakiem i aromatem, będącym wynikiem starannego procesu dojrzewania w dębowych beczkach.

A.H. RIISE ROYAL DANISH NAVY RUM – Złożoność Smaków i Aromatów

Ten rum wyróżnia się intensywnym i złożonym profilem smakowym, gdzie dominują nuty karmelu, melasy, przypraw i tropikalnych owoców. Bogactwo smaków i aromatów A.H. RIISE ROYAL DANISH NAVY RUM jest wynikiem zarówno wyselekcjonowanych składników, jak i procesu starzenia, który nadaje rumowi niezwykłą głębię i charakter. Doskonały do picia na czysto, jako składnik wyrafinowanych koktajli lub jako wyjątkowy dodatek do kawy i deserów, ten rum jest idealnym wyborem dla miłośników wyjątkowych trunków.

A.H. RIISE ROYAL DANISH NAVY RUM – Elegancja i Tradycja w Prezentacji

Butelka A.H. RIISE ROYAL DANISH NAVY RUM, z jej eleganckim i klasycznym designem, odzwierciedla duńską tradycję i historię. Szczegółowe zdobienia i stylowa etykieta nawiązują do morskich podróży i odkryć, będąc odzwierciedleniem dziedzictwa marynarki wojennej. Ta butelka to nie tylko rum, ale także element dekoracyjny, który wyróżnia się w każdej kolekcji alkoholi.

A.H. RIISE ROYAL DANISH NAVY RUM – Odkrycie Morskich Tradycji

Degustacja A.H. RIISE ROYAL DANISH NAVY RUM to jak podróż w czasie do epoki wielkich odkryć morskich. Każdy łyk tego rumu to odkrywanie bogactwa smaków i aromatów, które przenoszą degustatora na pokład duńskich okrętów marynarki. Ten rum jest idealny dla tych, którzy cenią sobie historię, tradycję i wyjątkowe doświadczenia smakowe, będąc świadectwem kunsztu duńskiej sztuki destylacji.

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent A.H.RIISE SPIRITS
Kraj Karaiby
Identyfikator 5712421011606
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:A.H. RIISE ROYAL DANISH NAVY RUM 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.